Kurs przygotowujący do egzaminów certyfikatowych

Kurs ma przygotować do egzaminu certyfikatowego na wybranym poziomie znajomości języka, pośród tych które są obecnie testowane: B1, B2, C1, C2.

Podczas kursu można zapoznać się ze strukturą egzaminu i różnymi typami zadań egzaminacyjnych. Pod okiem nauczyciela rozwiązuje się testy przykładowe oraz pojedyncze zadania testujące poszczególne sprawności. W ten sposób można uzupełnić braki, np. z zakresu słownictwa, gramatyki (w tym celu podczas zajęć wprowadzane są dodatkowe ćwiczenia) oraz rozwinąć sprawności niezbędne podczas egzaminu (np. prowadzenie rozmowy, samodzielne budowanie dłuższej wypowiedzi na określony temat, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, pisanie).

Kurs w grupie na danym poziomie rozpoczyna się wtedy, kiedy zgłosi się minimum 6 osób.

W sprawie szczegółów dotyczących kursu (termin, liczba godzin) prosimy o kontakt z biurem Szkoły.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – WYPEŁNIJ

34 1050 1214 1000 0007 0131 0369