Kurs przygotowujący do egzaminów

Kurs przygotowuje do egzaminu na jednym z trzech poziomów znajomości języka, które są obecnie testowane w zakresie języka polskiego: B1, B2, C2. Student, zgłaszając się na kurs, może samodzielnie wybrać jeden z poziomów (zgodnie ze swoimi umiejętnościami językowymi) lub uczynić to wspólnie z lektorem (na podstawie wyników z testu językowego).

W czasie trwania kursu studenci zapoznają się ze strukturą testu egzaminacyjnego i różnymi typami zadań egzaminacyjnych. Rozwiązują też przykładowe testy oraz pojedyncze zadania testujące poszczególne sprawności. W ten sposób, pod kierunkiem doświadczonych nauczycieli, student ma możliwość uzupełnić braki np. z zakresu słownictwa, gramatyki (w tym celu podczas zajęć wprowadzane są dodatkowe ćwiczenia) oraz rozwinąć sprawności niezbędne podczas egzaminu (np. prowadzenia rozmowy, samodzielnego budowania dłuższej wypowiedzi na określony temat, czytania i słuchania ze zrozumieniem, pisania).

W sprawie szczegółów dotyczących kursu (termin, liczba godzin) prosimy o kontakt z biurem Szkoły.

Deklaracja (DOC) Deklaracja (PDF)
Application (DOC) Application (PDF)

34 1050 1214 1000 0007 0131 0369

ING BANK ŚLĄSKI