Spotkanie wigilijne dla studentów obcokrajowców (13 grudnia 2016)

25-04-2017

13 grudnia 2016 r. o godz. 16.30 w auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się spotkanie wigilijne przygotowywane przez studentów i pracowników Szkoły Języka i Kultury Polskiej oraz Katedry Międzynarodowych Studiów Polskich. W ramach spotkania zaprezentowane zostaną najważniejsze zwyczaje i tradycje wigilijne i bożonarodzeniowe, będzie to okazja do wspólnego zaśpiewania kolęd, podzielenia się opłatkiem i złożenia świąteczno-noworocznych życzeń. Spotkanie uświetnią przygotowane pod kierunkiem mgr Magdaleny Knapik wyjątkowe międzynarodowe jasełka w wykonaniu studentów obcokrajowców uczestniczących w kursach języka polskiego prowadzonych przez SJiKP UŚ.

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy wszystkich studentów obcokrajowców.