Spotkanie z Wojciechem Malajkatem (13 kwietnia 2016)

25-04-2017

13 kwietnia 2016 r. o godzinie 11:30 w sali 013 na Wydziale Filologicznym UŚ w Katowicach odbędzie się spotkanie z Wojciechem Malajkatem – aktorem filmowym i teatralnym, rektorem elektem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Spotkanie w formie warsztatów dotyczyć będzie pracy nad głosem i praktycznych sposobów doskonalenia właściwości emisyjno-artykulacyjnych. Warsztaty mają charakter otwarty, a w sposób szczególny adresowane są do studentów, którzy w przyszłości wykonywać będą zawody wiążące się ściśle z wykorzystywaniem głosu: nauczycieli, dziennikarzy, aktorów, lektorów.

Spotkanie organizowane jest przez Katedrę Międzynarodowych Studiów Polskich oraz Instytut Języka Polskiego im. I. Bajerowej.