Lubię polski! Podręcznik do nauki języka polskiego jako drugiego dla dzieci. Część 1 i 2

Rabiej Agnieszka

Oficyna Wydawnicza „Fogra”
Kraków 2009

Seria książek adresowana do uczniów od 6-7 roku życia, którzy rozpoczynają naukę języka polskiego od podstaw lub znają język w niewielkim stopniu. Książki pozwalają rozwijać kompetencje komunikacyjne dzieci poprzez gry, zabawy, piosenki, historie obrazkowe i inne formy pracy atrakcyjne dla młodych odbiorców. Głównym bohaterem książki jest mały smok, który razem z uczniami rozpoczyna naukę w szkole i towarzyszy im w codziennych przygodach. Każda część obejmuje: podręcznik dla ucznia z 2 płytami CD, zeszyt ćwiczeń oraz poradnik dla nauczyciela/rodzica z kartami obrazkowymi do nauki słownictwa. Uzupełnieniem są teksty i ćwiczenia znajdujące się w książkach Lubię czytać po polsku!.

Lubię polski! Część 1. Podręcznik
Lubię polski! Część 1. Zeszyt ćwiczeń