Prof. Andrea De Carlo z gościnnymi wykładami w KMSP UŚ

13-03-2018

W marcu w Katedrze Międzynarodowych Studiów Polskich UŚ gości prof. Andrea De Carlo z Università degli studi di Napoli L’Orientale.

Prof. Andrea De Carlo został zaproszony jako visiting profesor, by poprowadzić cykl zajęć seminaryjnych, wykładów i konwersatoriów z zakresu kultury śródziemnomorskiej: literatury, sztuki, relacji polsko-włoskich. Zajęcia przeznaczone są dla studentów międzynarodowych studiów polskich (2 i 3 rok studiów I stopnia), którzy w ramach swoich specjalizacji wybrali program śródziemnomorski.

19 marca 2018 roku o godzinie 11:30 w Sali Rady Wydziału Filologicznego UŚ prof. Andrea De Carlo poprowadzi wykład otwarty pt. „Arachne i jej córki. Strategia pajęczycy w literaturze”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w wykładzie.