Gościnne wykłady w ramach programu Erasmus+ KA107

11-04-2019

W dniach 8-12 kwietnia 2019 cykl zajęć i seminariów na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (w Szkole Języka i Kultury Polskiej UŚ oraz Katedrze Międzynarodowych Studiów Polskich) poprowadzi dr Irena Bundza z Narodowego Uniwersytetu Lwowskiego im. I. Franki.

W zajęciach uczestniczyć będą studenci międzynarodowych studiów polskich, filologii polskiej (specjalność: nauczanie polonistyczne wśród cudzoziemców), a także słuchacze Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Nauczania Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego. Seminaria dotyczyć będą tematyki językoznawczej (problemy interfenercji językowej), kulturoznawczej (polskie miejsca we Lwowie) oraz metodycznej (nauczanie języka polskiego odbiorców ukraińskojęzycznych).

Przyjazd realizowany jest w ramach programu Erasmus+ KA107.

O pobycie dr Iryny Bundzy w Katowicach napisano na stronie Uniwersytetu Lwowskiego: https://www.facebook.com/ifnul.international/posts/2169236923144817