zakończenie III edycji Podyplomowych Studiów z Wiedzy o Regionie

06-07-2020

3 lipca 2020 r.  odbyło się zakończenie III edycji Podyplomowych Studiów z Wiedzy o Regionie. W uroczystości wzięli udział: prof. dr hab. Jolanta Tambor, kierownik Studiów, dr hab. Zbigniew Kadłubek, prof. UŚ, dyrektor Biblioteki Śląskiej w Katowicach, dr Agnieszka Tambor, kierownik Centrum Języka i Kultury Chińskiej, dr Krystian Węgrzynek oraz mgr Tomasz Gęsina, sekretarze Studiów. Podczas spotkania uczestnicy wysłuchali wykładu prof. Z. Kadłubka pt. Uniki regionalistyki. Tegoroczną edycję ukończyło 27 słuchaczy, którzy otrzymali świadectwa ukończenia studiów wraz z upominkami przygotowanymi przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej UŚ i Bibliotekę Śląską. Wszyscy zgodnie potwierdzili, że atrakcyjna forma studiów umożliwiła im poznanie wielu interesujących faktów dotyczących naszego regionu, którymi będą mogli dzielić się z innymi – zarówno w czasie zajęć w szkole, jak i innych jednostkach kultury.

Informacja o naborze na kolejną edycję Studiów: https://www.sjikp.us.edu.pl/pl/nabor-na-podyplomowe-studia-z-wiedzy-o-regionie-3/